O nás

Městská knihovna Havířov

Městská knihovna Havířov zve všechny k návštěvě. Vyberte si z více než 200 000knih zaměřených na beletrii, poezii, naučnou literaturu, drama a umění, z 14 000 zvukových, obrazových, eletronických dokumentů a nahrávek. Na všech pobočkách Městské knihovny Havířov můžete využít připojení k Internetu, Wi-fi a další výhody.

Na své si přijdou i milovníci přírody – Eko koutek s řadou specializovaných knih, časopisů a nahrávek najdete na ul. Seifertova. Ve spolupráci s Fotoklubem Havířov zve Městská knihovna Havířov do galerie „Po schodech“ na ul. Svornosti. Pro historiky a sběratelé Městská knihovna Havířov otevřela Stálou výstavní expozici s názvem „Historie psaná uhlím“.

Zajímá Vás architektura, malířství a hudba? Městská knihovna Havířov Vás nezklame. V oddělení hudby a umění najdete vše, co Vám zajímá a baví.

Městská knihovna Havířov je otevřena pro všechny. Bezbariérový přístup usnadní vstup do knihovny lidem s tělesným postižením či lidem doprovázejícím dítě v kočárku. Pro starší nebo tělesně postižené osoby pracovníci Městské knihovny Havířov donášejí knihy i do místa bydliště. Velmi úzce Městská knihovna Havířov spolupracuje se školami, kluby a spolky.

Městská knihovna Havířov je tady pro celou rodinu. Na své si přijdou děti, mladí lidé, dospělí, ale i senioři. Z široké nabídky služeb si vybere opravdu každý! Městská knihovna zve na vernisáže, knižní večery, přednášky, koncerty, besedy, autorská čtení, soutěže.

Městská knihovna Havířov - to je krásné prostředí, kde můžete příjemně strávit čas s rodinou i s přáteli.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Kontakt

Městská knihovna Havířov
Svornosti 86/2, budova G
736 01 Havířov-Město
IČO 00601250
č.ú.: 16636791/0100
info@knih-havirov.cz
identifikátor datové schránky:
42ugwzw
název datové schránky:
Městská knihovna Havířov

Kalendář akcí 2021

   Dnešní den   Celý měsíc

Děkujeme našim partnerům Projekt "Rekonstrukce části křídla G na knihovnu" byl spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko
Programovali: SE-MO Data s.r.o.

Otevírací doba

Svornosti

Pondělí08.00-18.00
Úterý08.00-18.00
Středa13.00-18.00
Čtvrtek08.00-18.00
Pátek08.00-18.00
ostatní pobočky

Kontakt